Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Judita, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole popsáno tužkou Judith, nedatováno (1949), suchá jehla s monotypem/papír, 251 x 160 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 140.000,-
- Rufpreis:
CZK 30.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |